Terapia odkwaszająca

Odkwaszanie organizmu jest istotnym krokiem w porządkowaniu stanu zdrowia. Nieodzownym elementem będzie również oczyszczanie organizmu. Polecam sprawdzony sposób na sobie i swoich najbliższych, gdzie doświadczyłam i widzę jakie są efekty. Czy warto podjąć się trudu takiej kuracji? - Warto, naprawdę!

O odkwaszaniu słyszałam od kilku lat ale sposoby dla mnie były mało osiągalne czy wykonalne:

  • wyjazdy na turnusy, wiadomo potrzebny czas i kasa, a potem powrót do domu i .... powrót do normalności;
  • produkcja swojego octu jabłkowego, kulisu, miazga ze skorupek jajek od kur szczęśliwych,
  • mieszanki ziołowe, to zaparzanie, odczekiwanie przed jedzeniem, po, a efekty możliwe za kilka miesięcy;
  • mikstury z apteki gotowe i robione w domu;

Kilku metod próbowałam i efekty były a i owszem ale niestety krótko. Temat odkładałam na "lepszy czas" bo : praca, dzieci, itd. Problemy zdrowotne pojawiały się i znikały (jestem refleksologiem więc pomagałam sobie). Niestety tłuszczyk się odkładał oczywiście na udach i brzuchu, na to nie było skutecznego sposobu aż do czasu poznania kuracji odkwaszającej.

Zastosowałam sie do programu kuracji. W tej kuracji odkwaszającej i oczyszczającej chodzi o bezpieczne uruchomienie procesów samoregulacji organizmu a tłuszcz odpada sam. Rozpływa się i zostaje wydalony w zwyczajny sposób poprzez mocz i kał.

Instrukcja jest bardzo prosta bo przyjmuje się preparaty naturalne w okolicy śniadania, obiadu i kolacji. Przez cały dzień pije się mieszankę ziół i herbat oraz WODĘ. Preparaty są pochodzenia roślinnego i naturalne. Zmieniłam swoje żywienie tak jak się zaleca bez cukru, mąki pszennej, wędlin, itd. Zmiana diety jest konieczna, bo nie możemy się naprawić ciągle wrzucając do żołądka śmieciowe jedzenie.

Problem mojego cellulitu został załatwiony w  2 miesiące, dokładnie to już w 3 tygodniu musiałam zakupić nowe spodnie mniejsze o 1 numer.

Jeśli Cię zainteresował temat zadzwoń do mnie, podzielę się tym sposobem.

Sprawdziłam na sobie, teraz mogę prawdziwie polecać.

Anna Karpiuk tel. 509 331 575